Victor Axelson oljemålning
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VICTOR AXELSON (1883-1954): Motiv från Stadsgården, signerad och daterad V Axelson -32, olja på pannå, ca 50x60 cm
UTSTÄLLD: Riksförbundet för bildande konst, 1938
AXELSON, Victor (1883-1954): "Ödelandskap, Provence", signerad V. Axelson, olja på duk, 54x65
Smärre ytskador
543781
2018-05-15