Victor Axelson oljemålning

Victor Axelson oljemålning
Victor Axelson oljemålning
Victor Axelson oljemålning
Victor Axelson oljemålning
Victor Axelson oljemålning
Victor Axelson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICTOR AXELSON (1883-1954): Motiv från Stadsgården, signerad och daterad V Axelson -32, olja på pannå, ca 50x60 cm
UTSTÄLLD: Riksförbundet för bildande konst, 1938

AXELSON, Victor (1883-1954): "Ödelandskap, Provence", signerad V. Axelson, olja på duk, 54x65

Smärre ytskador

543781

2018-05-15