Hans Valter Sundberg - oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), 1900-talets mitt, färgstudie, signerad HV Sundberg, olja på pannå, ca 59x84 cm

Slitage, märken

543784

2018-05-18