Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), 1900-talets mitt, färgstudie, signerad HV Sundberg, olja på pannå, ca 59x84 cm
Slitage, märken
543784
2018-05-18