Carl Fagerlund taklampa

Carl Fagerlund taklampa
Carl Fagerlund taklampa
Carl Fagerlund taklampa
Carl Fagerlund taklampa
Carl Fagerlund taklampa
Carl Fagerlund taklampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, "Bubblan", kupa i brunt glas med innerglas, höjd ca 35, diameter ca 46 cm

Skador, smärre slitage, enstaka nagg.

543787

2018-05-15