Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors, "Bubblan", kupa i brunt glas med innerglas, höjd ca 35, diameter ca 46 cm
Skador, smärre slitage, enstaka nagg.
543787
2018-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här