Joan Miro Lithographies

Joan Miro Lithographies
Joan Miro Lithographies
Joan Miro Lithographies
Joan Miro Lithographies

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

MIRÓ, 3 dlr., Joan Miró Der Lithograph I. 1930-1952, del 1, Paris 1972, 11 st färglitografier och andra illustrationer, text på tyska

Kuntoraportti

Slitage, smärre revor

543799

Päivämäärä:

2018-05-15