Joan Miro Lithographies
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MIRÓ, 3 dlr., Joan Miró Der Lithograph I. 1930-1952, del 1, Paris 1972, 11 st färglitografier och andra illustrationer, text på tyska
Kuntoraportti
Slitage, smärre revor
543799
Päivämäärä:
2018-05-15