Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSARMATUR, koppar, 1900-talets början, jugend, kupa i glas, så kallad Strindbergslampa, höjd ca 38 cm
Slitage, kupa med smärre märken
543802
2018-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här