Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ALBUM, 3 st, omkring 1900 samt 1900-talets början, vykort bl a Stockholm, När och fjärran, påsk och julkort, totalt ca 300 st
Slitage, skadade pärmar
543803
2018-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här