Vykortsalbum

Vykortsalbum
Vykortsalbum
Vykortsalbum
Vykortsalbum
Vykortsalbum
Vykortsalbum
Vykortsalbum
Vykortsalbum
Vykortsalbum
Vykortsalbum

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALBUM, 3 st, omkring 1900 samt 1900-talets början, vykort bl a Stockholm, När och fjärran, påsk och julkort, totalt ca 300 st

Slitage, skadade pärmar

543803

2018-05-15