Kandelabrar vitmetall
2018-05-15
543810
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, vitmetall, 1900-talets slut, för fyra ljus, dekor i relief av vinrankor, höjd ca 47 cm
Slitage, smärre stötskador