Saltkar porfyr
2018-05-15
543816
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SALTKAR, porfyr, 1800-tal, 12-kantigt, höjd 3, diameter 6 cm
Kantnagg