Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, samtida, björk med fanéring i masurbjörk, 6 lådor samt 1 dörrpar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 105, 90x42
Bruksslitage, några repor och märken
543818
2018-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här