Stellan Mörner oljemålning
2018-05-16
543838
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): "Stol och kakelugn - Ostonkina Moskva", signerad Mörner, olja på pannå, ca 24x33 cm