Emanuel Aage Petersen oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EMANUEL AAGE PETERSEN (1894-1948): Fjordlandskap, monogramsignerad Em AP, olja på duk, ca 32x46 cm

543842

2018-05-16