Byrå i gustaviansk stil
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, sent 1800-/tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, med senare spegeluppsats, vitlackerat trä, beslag i mässing, höjd ca 170 cm, ca 112x54 cm
Kraftigt slitage, färgbortfall, spegeln, uppsatsen och beslagen senare, senare bemålad
543843
2018-05-15