Byrå i gustaviansk stil

Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

BYRÅ, sent 1800-/tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, med senare spegeluppsats, vitlackerat trä, beslag i mässing, höjd ca 170 cm, ca 112x54 cm

Kraftigt slitage, färgbortfall, spegeln, uppsatsen och beslagen senare, senare bemålad

543843

2018-05-15