Slott och herresäten i Sverige

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLOTT OCH HERRESÄTEN I SVERIGE, 14 band, Allhems förlag, Malmö, 1960/70-tal, ca 22x15 cm, skyddsomslag medföljer

Ej komplett, slitage

543845

2018-05-15