Chokladkanna med värmefot Silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHOKLADKANNA med lock, löst värmeställ, silver, stämplad Österrike Wien 1851, cylindrisk form, handtag och lockknop i skuret ben, kannans höjd med lock 15, höjd på värmeställ 16,5 cm, total vikt ca 497 g

Mindre bucklor

543848

2018-05-15