Chokladkanna med värmefot Silver
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHOKLADKANNA med lock, löst värmeställ, silver, stämplad Österrike Wien 1851, cylindrisk form, handtag och lockknop i skuret ben, kannans höjd med lock 15, höjd på värmeställ 16,5 cm, total vikt ca 497 g
Mindre bucklor
543848
2018-05-15