Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), polykrom abstrakt komposition, signerad och daterad HV Sundberg -58, olja på duk, ca 62x89 cm
Krackelyr samt. enstaka fläckar
543854
2018-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här