Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Tittägg", signerad Angelica Wiik, 182/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 43x28,5 cm

543855

2018-05-15