Carl Holsöe oljemålning

Carl Holsöe oljemålning
Carl Holsöe oljemålning
Carl Holsöe oljemålning
Carl Holsöe oljemålning
Carl Holsöe oljemålning
Carl Holsöe oljemålning
Carl Holsöe oljemålning
Carl Holsöe oljemålning

Klubbat för:

50 000 SEK

Schätzwert

60 000 SEK

Beschreibung

CARL HOLSÖE (Danmark 1863-1935): Kvinna vid fönster
signerad C Holsöe, olja på duk, ca 49x42 cm

Zustandsbeschreibung

543858

2018-05-16