Klubbat för:
50 000 SEK
Schätzwert
60 000 SEK
Beschreibung
CARL HOLSÖE (Danmark 1863-1935): Kvinna vid fönster
signerad C Holsöe, olja på duk, ca 49x42 cm
Zustandsbeschreibung
543858
2018-05-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner