Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Home sweet home", signerad M.Pyk, pt, färglitografi, bildmått ca 33x40 cm

543861

2018-05-16