LENNART ROUPÉ Stockholm
2018-05-16
543865
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART ROUPÉ (1918-2014): Stockholmsmotiv, , signerad och numrerad L Roupé 92/190, färglitografi, ca 60x66 cm