LENNART ROUPÉ Stockholm
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LENNART ROUPÉ (1918-2014): Stockholmsmotiv, , signerad och numrerad L Roupé 92/190, färglitografi, ca 60x66 cm
Kuntoraportti
543865
Päivämäärä:
2018-05-16