Ingrid Heidvall

Ingrid Heidvall
Ingrid Heidvall

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGRID HEIDVALL (1921-2011), Fåglar, monogramsignerad och numrerad 8/40, färgserigrafi, ca 38x57 cm

543874

2018-05-16