Skrivbordsuppsats 1900-talets första hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSUPPSATS, 5 dlr, 1900-talets första hälft, svart sten, dekor av bronserad hund, skrivställets längd ca 31 cm

Tejprester, smärre ytskador, en glasinsats saknas

543880

2018-05-16