Skrivbordsuppsats 1900-talets första hälft
2018-05-16
543880
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORDSUPPSATS, 5 dlr, 1900-talets första hälft, svart sten, dekor av bronserad hund, skrivställets längd ca 31 cm
Tejprester, smärre ytskador, en glasinsats saknas