Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LUKTDOSA, silver, 1700-tal, förgyllt silver, ägarmonogram MMS, höjd ca 4 cm, vikt ca 30 g
Förgyllning med lsitage
543911
2018-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här