Luktdosa silver

Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver
Luktdosa silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LUKTDOSA, silver, 1700-tal, förgyllt silver, ägarmonogram MMS, höjd ca 4 cm, vikt ca 30 g

Förgyllning med lsitage

543911

2018-05-16