Sittbänk samtida
Closed
2018-05-28
543925
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SITTBÄNK, samtida, benställning i lackerad metall, klädsel i grönfärgat antilopskinn, sitthöjd ca 38, 122x52 cm
Skinnet med slitage och skador, fläckar