Klubbat för:
650 SEK
2 000 SEK
SITTBÄNK, samtida, benställning i lackerad metall, klädsel i grönfärgat antilopskinn, sitthöjd ca 38, 122x52 cm
Skinnet med slitage och skador, fläckar
543925
2018-05-28