Sittbänk samtida

Sittbänk samtida
Sittbänk samtida
Sittbänk samtida
Sittbänk samtida

Klubbat för:

650 SEK

2 000 SEK

SITTBÄNK, samtida, benställning i lackerad metall, klädsel i grönfärgat antilopskinn, sitthöjd ca 38, 122x52 cm

Skinnet med slitage och skador, fläckar

543925

2018-05-28