Örenlappsfåtölj

Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj
Örenlappsfåtölj

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, sk wingback chair, 1700-tal, England, ek, skuren dekor, höjd ca 126, sitthöjd 47 cm

Lagningar, maskstungen, renoverad och kompletterad

543932

2018-05-16