Matbord
2018-05-16
543934
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATSALSBORD, omkring 1900, björk, tvådelat, höjd ca 76, 164x110 cm
Slitage, repor och fläckar