Golvur England
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVUR, 1800-tal, England, fodral fanérat med mahogny, urtavla märkt Cattaneo, Stockton on tees, höjd ca 228 cm, ett lod och pendel finns
Slitage, fanérskador, ett lod samt visare saknas, lås till fodral saknas, fodralet ställvist solblekt och med löst bakstycke
543935
2018-05-16