Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, England, fodral fanérat med mahogny, urtavla märkt Cattaneo, Stockton on tees, höjd ca 228 cm, ett lod och pendel finns

Slitage, fanérskador, ett lod samt visare saknas, lås till fodral saknas, fodralet ställvist solblekt och med löst bakstycke

543935

2018-05-16