John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003), abstrakt komposition, signerad John I. Berg, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 36x36 cm

Ytsmuts

543944

2018-05-15