Gustaf Almgren huvud

Gustaf Almgren huvud
Gustaf Almgren huvud
Gustaf Almgren huvud
Gustaf Almgren huvud
Gustaf Almgren huvud
Gustaf Almgren huvud
Gustaf Almgren huvud
Gustaf Almgren huvud
Gustaf Almgren huvud
Gustaf Almgren huvud

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GÖSTA ALMGREN (1888-1954), manshuvud, skulptur, signerad och daterad Gösta Almgren 1915, bemålad gips, höjd ca 37 cm

Skador, färgbortfall, repor

543946

2018-05-15