Hans Valter Sundberg - Blandteknik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), 1900-talets mitt, polykrom abstrakt komposition, signerad och daterad HV Sundberg, blandteknik på papper uppklistrat på pannå, ca 79x107 cm

543953

2018-05-18