Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), 1900-talets mitt, polykrom abstrakt komposition, signerad och daterad HV Sundberg, blandteknik på papper uppklistrat på pannå, ca 79x107 cm
543953
2018-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här