KA Pehrson

KA Pehrson
KA Pehrson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K.A. Persson 81, 35/385, färglitografi, 40x53 cm

543956

2018-05-16