Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEl, rokokstil, 1900-tal, förgylld, ca 80x72 cm

543975

2018-05-16