Kubbstol
2018-05-16
543979
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KUBBSTOL, av trädstam, lös sits, signerad jas samt daterad 1914, sitthöjd ca 43 cm
bruksslitage