Herrbetjänt Italien

Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRATELLO REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1900-talets andra hälft, bok, detaljer i mässing, hjultrissor, märkt FR (Fratello Reguitti) Brevettato Made in Italy, höjd ca 104 cm

Brukslitage

543996

2018-05-16