Krucifix
2018-05-16
544001
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRUCUFIX, 1800-tal, mässing, höjd ca 32 cm
Senare förstärkning under och igenom krucifixet, slitage