Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ENDEL KÖKS (Estland, 1912-1983): (2) Kompositioner, signerad och daterad E Köks -1968, 2/24 resp 2/25 färglitografier, motivmått ca 16,5x10 cm
544005
2018-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här