Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BARSKÅP, 1900-tal, renässansstil, riktligt skulpterat, dörrar i smide, bakstycke med infälld vapendekor, höjd 168, 45x90 cm, 5 lösa hyllplan i glas, nyckel finns

Smärre slitage, mindre nagg på hyllplan

544022

2018-05-16