Lykta 1900-talets första hälft
2018-05-19
544026
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LYKTA, 1900-talets första hälft, koppar samt glas, höjd ca 85 cm
Ålderbetingad patina, slitage, smärre skador