Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MIHAIL SIMEONOV (Bulgarien, född 1929), skulptur i form av elefant, signerad och numrerad Mihail 5/10, brunpatinerad brons, höjd ca 35 cm, längd ca 55 cm
Slitage och repor
544027
2018-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här