Mihail Simeonov bronsskulptur

Mihail Simeonov bronsskulptur
Mihail Simeonov bronsskulptur
Mihail Simeonov bronsskulptur
Mihail Simeonov bronsskulptur
Mihail Simeonov bronsskulptur
Mihail Simeonov bronsskulptur
Mihail Simeonov bronsskulptur
Mihail Simeonov bronsskulptur

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

MIHAIL SIMEONOV (Bulgarien, född 1929), skulptur i form av elefant, signerad och numrerad Mihail 5/10, brunpatinerad brons, höjd ca 35 cm, längd ca 55 cm

Slitage och repor

544027

2018-05-16