Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MIHAIL SIMEONOV (Bulgarien, född 1929): skulptur i form av elefant, signerad och daterad Mihail 82, gips/blandteknik i akryllåda, höjd ca 61, 76x40 cm
Bruksspår, visst avslag
544028
2018-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här