Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MIHAIL SIMEONOV (Bulgarien, född 1929), "Cast the sleeping elephant", signerad och daterad Mihail 82, mixed media/blandteknik i plexilåda, ca 101x75 cm
Slitage, spricka i plexilådan
544029
2018-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här