Nautica - Båtmodell

Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell
Nautica - Båtmodell

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BÅTMODELL, fullriggare, tidigt 1900-tal, monterad i en golvmonter, modellen i trä och tyg samt med detaljer i metall, montern i betsad ek, samt glas, avtagbar upptill, höjd ca 167 samt ca 130x35 cm

Ett nagg i ena hörnet på glaslocket, smärre bruksspår på montern

544038

2018-05-16