Bokhyllor Josef Frank
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOSEF FRANK, bokhyllor, Firma Svenskt Tenn, i två sektioner, modellnummer 2112, underrede med lådor resp. skåpsdel, en överdel med skrivklaff, mahognyfanér, draghandtag i mässing, höjd ca 220, 100x45 cm, nycklar finns
Slitage, repor, ställvist blekt
544059
2018-05-16