Bokhyllor Josef Frank

Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOSEF FRANK, bokhyllor, Firma Svenskt Tenn, i två sektioner, modellnummer 2112, underrede med lådor resp. skåpsdel, en överdel med skrivklaff, mahognyfanér, draghandtag i mässing, höjd ca 220, 100x45 cm, nycklar finns

Slitage, repor, ställvist blekt

544059

2018-05-16