Lehmann Plåtleksak
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
LEHMANN, plåtleksak "Zulu 721", strutsekipage med brevbärare, i tysk produktion 1918-1938, litografierad plåt, urverksdriven, längd ca 18 cm, höjd ca 12,5 cm
slitage, tyglar ej original
544066
2018-05-25