David Jette oljmålning

David Jette oljmålning
David Jette oljmålning
David Jette oljmålning
David Jette oljmålning
David Jette oljmålning
David Jette oljmålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID JETTE (1883-1958): Landskap med måne, signerad D Jette, olja på pannå, ca 72 x 92 cm

544067

2018-05-16